درباره من

سلام

من عمید جان نثار هستم . خیلی خوشحالم که با کسب علم و یادگیری مطالب روز دنیا و البته کمک دوستان حرفه ای خودم توی رشته جلوه های ویژه کامپیوتری و موشن گرافیک محصولاتی رو تولید بکنم که هم نیاز مشتری های عزیزم و هم نیاز بازار رو تا حدی براورده کنم .
img
01.
جلوه های ویژه
من در ساله ۹۲ شروع به یادگیری علم جلوه های ویژه کامپیوتری در حوزه سینما کردم . از کمک دوستان قدیمی از جمله صابر احدی و محسن عبدی استفاده کردم و به کمک اونها تونستم روز بروز با پشتکاری که داشتم علمم رو بیشتر و بیشتر کنم . اواخر سال ۹۳ کلاس های جلوه های ویژه رو برای حرفه ای تر شدن شروع کردم و بعد از تکمیل کلاس ها اولین کاره جلوه های ویژه سینمایی م رو توی فیلم کوتاه دوست عزیزم محسن عبدی انجام دادم .
02.
موشن گرافیک
من در سال ۹۳ بواسطه دوستم محسن عبدی با خانم الهه پرسون ( گوینده و مجری ) آشنا شدم . خانم پرسون ارادت زیادی به من داشت و با اعتماد به کیفیت کار من پیشنهاد شروع همکاری با من در زمینه ساخت موشن گرافیک بهم داد . با انرژی خوبه خانم پرسون و تونستم ساخت موشن گرافیک رو کامل یاد بگیرم و همین شد که شروع کار من در رشته ی موشن گرافیک شکل گرفت . خانم پرسون زحمت گویندگی و ساخت نریشن رو میکشیدن و استاد محسن امین هم متن اونهارو می نوشت و در اختیار ما میگذاشت . از سال ۹۳ تا به الان این همکاری بین من و خانم پرسون و آقای محسن امین ادامه داشته و روبروز قوی تر شده و تونستیم محصولاتی با کیفیت برای مشتری هامون تولید کنیم .
03.

گرافیک

از کودکی علاقه زیادی به طراحی گرافیک داشتم . از همان اول شروع به آشنایی و کار کردن با نرم افزار فتوشاپ کردم . تا سن ۱۴ سالگی که توی آموزشگاهی دوره های آموزش پیشرفته ی نرم افزار فتوشاپ رو گذروندم . اوایل طراحی های مورد نیاز دوستان و نزدیکانم رو انجام می دادم تا ساله ۸۹ که تصمیم گرفتم در یک چاپخانه شروع به کار کنم . در آنجا هم طراحی میکردم و هم اپراتور دستگاه های چاپی بودم . الان به کمک دوره های آموزشی و تجربه ای که در چاپ تونستم پیدا کنم و نکات مهمی که تونستم از دوسته خوبم محسن عبدی در زمینه ی زیبایی شناسی هنری یاد بگیرم ، محصولاتی رو تولید کنم که مشتری ها تا حدودی رضایت کامل رو داشته باشن . البته میتونم اعتراف کنم که بخاطر دیده هنری ای که دارم معمولا هم مشتری ها و هم طرح هام محدود و خاص هستند .

فعالیت من

2013-۱۳۹۲
شروع یادگیری جلوه های ویژه کامپیوتری
من در ساله ۹۲ به کمک آموزش های ویدیویی و مطالبی که در ایترنت در دسترس بود شروع به یادگیری جلوه های ویژه کامپیوتری کردم .
2014 -۱۳۹۳
شروع آکادمیک رشته ی جلوه های ویژه
من در اواخر سال ۹۳ با توجه به نیاز یادگیری آکادمیک و حرفه ای جلوه های ویژه سینمایی در کلاس ها آکادمی هنر های سنمایی پارسان ثبت نام کردم و شروع به یادگیری حرفه ای هنر جلوه های ویژه سینمایی توسط استاد خوبم آفای منصف، کردم
2015 -۱۳۹۴
دریافت مدرک بین المللی
من با کمک استاد خوبم آفای حمید رضا منصب تونستم کلاس های آکادمی پارسان رو به خوبی گذرانده و با اعتباری که این آکادمی در آموزش بین المللی داشت توانستم مدرکی معتبر دریافت کنم .
2018 -۱۳۹۷
دریافت ایزو
من تونستم با پشتکار و ارتقای سطح کیفیتی کار ها ۴ گواهینامه ایزو در زمینه های مختلف دریافت کنم
2018 - ۱۳۹۷
دریافت مدرک معادل لیسانس
در سال ۹۷ تصمیم خودم رو برای دریافت مدارک تحصیلی معتبر گرفتم و تونستم مدرک معادل لیسانس از سازان علوم و فنون دریافت کنم
2018 - ۱۳۹۷
دریافت مدرک از کشور گرجستان
من در سال ۹۷ تونستم با همکاری و راهنمایی های یک شرکت هلدینگ در ایران . مدرکی معتبر و بین المللی از کالج دی منترال گرجستان بگیرم و با موفقیت در این زمینه ، عزمم را جزم کردم که بتونم هر سال با کسب علم بیشتر و ارتقای سطح کیفیت تولیدی محصولاتم بتونم جای پای خودم رو در این راه محکم بکنم .

همراهانم

این عزیزان کسایی هستند که من رو از اول راه هم حمایت کردن و هم تجربه هاشون رو در اختیار من گذاشتن . امیدوارم دوست و همکار خوبی برای این عزیزان بوده و باشم .
الهه پرسون
گوینده و مجری
الهه پرسون
سهیل شریفی
مدیر پروژه و کانسپت آرتیست
سهیل شریفی
محسن امین
نویسنده و سر دبیر
محسن امین
مهدی باقری
گرافیست و کانسپت آرتیست
مهدی باقری
مهدی فقیه
انیماتور ، کانسپت آرتیست
مهدی فقیه
ارسال یک پیام